Wynajem samochodu na wakacje !

0
310

Zbliża się sezon urlopowy. Wielu z nas zastanawia się jak i gdzie zorganizować długo wyczekiwany urlop. Jedni decydują się na wakacje w Polsce, inni zaś szukają alternatywy za granicą. Rezerwując hotel za granicą zazwyczaj szukamy lokalizacji nad morzem. Kupujemy bilet na samolot lecimy i …. Co jednak jeśli naszego urlopu nie chcemy spędzać stacjonarnie?

Za granicą wynajętym samochodem

Coraz więcej osób decyduje się wypożyczyć samochód jeszcze w kraju. Wtedy bez zbędnych nerwów odbieramy samochód na lotniski, bez obawy, że akurat dla nas zabraknie auta. Lądujemy, udajemy się do punktu wypożyczeń samochodów, wpłacamy kaucje i odjeżdżamy z lotniska samochodem. Możemy już nie tylko leżeć na plaży, ale przede wszystkim zwiedzić to, co zaplanowaliśmy.

Samochód na wakacje  – zbędny koszt?

Pewnie wiele osób zastanawia się czy faktycznie wypożyczenie samochodu na wakacje to potrzebny dodatkowy koszt. Owszem, z wielu miejsc można dostać się do większych miast alternatywnym środkiem transportu. W pobliżu kurortów znajdują się postoje taksówek. Ale zarówno komunikacja zbiorowa, jak i podróż taksówką to nie to samo co samochód tylko dla nas. Nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni godzinami odjazdów/przyjazdów, możemy wybrać dowolne miejsce i się do niego udać, a przede wszystkim koszty takich transportów nie należą do najniższych i każdorazowo musimy udać się do określonego miejsca chcąc zwiedzić coś więcej.
Czy więc wypożyczać samochód na wakacje – zdecydowanie TAK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here