Home OC sprawcy Nasza flota Warunki wynajmu Najem długoterminowy Cennik Rezerwacja Kontakt Promocja

Najem długoterminowy

     Najem długoterminowy jest jedną z metod ograniczenia kosztów użytkowania pojazdów oraz ich monitorowania poprzez przeniesienie odpowiedzialności i problemów z tym związanych na firmę zewnętrzną. Dzięki temu mogą Państwo korzystać z nowoczesnej floty samochodów, nie angażując własnych środków finansowych, co korzystnie wpływa na Państwa płynność finansową, a także pozwala  na zaangażowanie funduszy na inwestycje związane z główną działalnością firmy.

     Usługa najmu długoterminowego umożliwia planowanie i kontrolę kosztów eksploatacji samochodów przez cały okres trwania umowy. Jednocześnie jako Pańswa partner przejmujemy na siebie odpowiedzialność oraz ryzyko związane z przekroczeniem zaplanowanych kosztów eksploatacji pojazdów.  

 Zalety najmu długoterminowego:

- transakcja pozabilansowa (zobowiązania z tytułu umowy nie obciążają zdolności kredytowej Klienta – są traktowane jako koszt w bilansie klienta)

- brak konieczności angażowania środków własnych na zakup (możliwość koncentracji środków na bieżącą działalność firmy),

- upusty flotowe i promocje przenoszone na klienta,

- stała rata finansowa i serwisowa, niezmienna przez cały okres trwania umowy (łatwość budżetowania),

- brak konieczności odkupu pojazdów po zakończeniu kontraktu,

 

Jeżeli interesuje Państwa długoterminowy wynajem pojazdu prosimy o kontakt droga mailową na adres biuro@wynajemaut24.pl lub telefonicznie na jeden z poniższych numerów:

Michał Dul 519-535-307

Łukasz Nowak 519-535-309

 

Zarezerwuj auto

Miejsce i data wynajmu

Miejsce i data zwrotu

Toyota Yaris - wypożyczenie od 99 zł za dobę
Akceptowalne formy płatności: